Firma Adkom Systemy Komputerowe działa aktywnie na rynku IT od 1999 roku. Przedmiotem działalności firmy jest projektowanie, sprzedaż i wdrażanie rozwiązań informatycznych oraz stała opieka serwisowa nad systemami informatycznymi naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie oraz szereg certyfikatów i umów partnerskich z czołowymi producentami daje nam możliwość oferowania i wdrażania rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Oferujemy zarówno rozwiązania klasy Small Business (dla klientów z ilością komputerów od 10 do 50) jak i rozwiązania klasy Enterprise (dla klientów z wieloma oddziałami i rozbudowaną infrastrukturą IT). Ciągłość działania infrastruktury informatycznej jest kluczowa w prowadzeniu firmy. Dane przechowywane w formie elektronicznej są najczęściej główną wartością firmy i każda przerwa w dostępie do nich przekłada się na straty finansowe.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dopasowujemy odpowiednie usługi specjalnie do potrzeb i wymagań danej firmy. Każda nasza instalacja sieci komputerowych spełnia wszelkie normy i standardy. Zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona odbiorców, dzięki naszemu profesjonalizmowi i efektywności. Nasi informatycy to specjaliści z zaangażowaniem oraz inicjatywą wykonujący swoje obowiązki. Misją firmy ADKOM jest pomoc w rozwoju przez dostarczanie rozwiązań i usług spełniających wymagania partnerów biznesowych oraz zwiększanie wartości ich działań, przez profesjonalizm, skuteczność, mniejsze koszty i wysoką wiedzę techniczną. 

Podpisanie umowy na stałą obsługę informatyczną jest najlepszym i najtańszym sposobem na zapewnienie ciągłości działania infrastruktury informatycznej. Gwarantuje pierwszeństwo przy obsłudze awarii oraz błyskawiczną reakcję na zgłoszenie przy stałych miesięcznych kosztach. Dołożymy wszelkich starań żeby współpraca podjęta z naszą firmą w pełni spełniała Państwa oczekiwania.

Nasze usługi świadczymy na terenie Wrocławia i okolic.
Zapraszamy do współpracy!